DMW Merkezimiz; Almanya / Köln'dedir.

DMW HEYETİ 2. KIBRIS ULUSLARARASI İŞBİRLİĞİ VE YATIRIM ZİRVESİ

İÇİN KKTC'DE (13-14 EYLÜL 2016)

 

DMW Heyeti, KKTC Başbakan Yardımcısı ve Maliye Bakanı Serdar Denktaş'ı makamında ziyaret etti. Kıbrıs Tanıtım ve Yatırım Zirvesi hakki da bilgi verdi ve Zirveye "konusmacı" olarak davet etti.

 

DMW Heyeti, Türkiye'nin KKTC Büyükelçisi Derya Kanbay'ı makamında ziyaret etti. Kıbrıs Tanıtım ve Yatırım Zirvesi hakki da bilgi verdi ve Zirveye "konusmacı" olarak davet etti.

 

 DMW Heyeti, KKTC Dışişleri Bakanı Tahsin Ertuğruloğlu'nu makamında ziyaret etti. Kıbrıs Tanıtım ve Yatırım Zirvesi hakki da bilgi verdi ve Zirveye "konusmacı" olarak davet etti.

 

DMW Heyeti, KKTC İçişleri Bakanı Kutlu Evren'i makamında ziyaret etti. Kıbrıs Tanıtım ve Yatırım Zirvesi hakki da bilgi verdi ve Zirveye "konusmacı" olarak davet etti.

 

DMW Heyeti, Ekonomi Bakanı Sunat Atun'u makamında ziyaret etti. Kıbrıs Tanıtım ve Yatırım Zirvesi hakki da bilgi verdi ve Zirveye "konusmacı" olarak davet etti.

 

DMW Heyeti, KKTC Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu makamında ziyaret etti. Kıbrıs Tanıtım ve Yatırım Zirvesi hakki da bilgi verdi ve Zirveye "konusmacı" olarak davet etti.

 

DMW Heyetinde Yönetim Kurulu Başkanı Ferhat Bozçelik, Yönetim Kurulu Üyeleri Serhat Akpınar, Musa Karademir ve Doç. Dr. Uğur Özgöker vardı.