DMW Merkezimiz; Almanya / Köln'dedir.

    

DMW TÜRKİYE ANKARA TEMSİLCİLİĞİ AÇILDI

Siyasetin ve diplomasinin kalbinin attığı yer olan Başkentimiz Ankara’da “Temsilcilik” açılması, DMW’nin vizyon ve Misyonunun da bir parçasıdır. Temsilciliğimiz; Ankara’da en üst seviyeden başlayarak, Bakanlıklar, Müsteşarlıklar, Büyükelçilikler ve ilgili diğer devlet kurumları ile yoğun temaslar sağlayacak, Türkiye-Avrupa Birliği ilişkileri ve diğer uluslararası ilişkiler boyutunda; sosyal, siyasal, diplomatik, ekonomik, kültürel alanlarda girişimlerde bulunacaktır.

DMW Türkiye Ankara Temsilciliği Başkanlığını Dr. Av. Hakan Kayaaslan üstlenmiştir. Resmi Açılışı TBMM Başkanı Sayın Cemil Çiçek tarafından 9 Nisan 2015 tarihinde yapılmıştır.

Açılışa TBMM Adalet Komisyonu Başkanı Ahmet İyimaya, EBCA Başkanı Zbigniev Roch, DMW Türkiye Başkanı Ferhat Bozçelik, DMW Türkiye Başkanvekili Davut Yasin Bilen, DMW Ankara Başkanı Av. Dr. Hakan Kayaaslan ve DMW Türkiye AB Danışmanı Musa Karademir başta olmak üzere, milletvekilleri, belediye başkanları ile siyaset ve iş dünyasının diğer önemli isimleri de katılmıştır.

DMW Turkey Ankara Temsilciliği Adresi: Next Level İş Merkezi Eskişehir Yolu Dumlupınar Bulvarı No: 3A-14 Söğütözü-Ankara

E Mail: diplomatlarbirligi@gmail.com