DMW Merkezimiz; Almanya / Köln'dedir.

 

AVRUPA’NIN EN ESKİ VE PRESTİJLİ ÖDÜLÜ

" EUROPEAN VICTORIA " 

 

Kadim uygarlıkların ve medeniyetlerin beşiği Türkiye, Dünyanın parlayan yıldızı, gelişmekte olan ülkelerin ise rol modeli olmaya devam ediyor. Sadece bulunduğu coğrafyada değil, tüm dünyada hayranlıkla izlenen, büyük başarılara imza atan Türkiye, yetiştirdiği birbirinden değerli insanlarla da tarihe önemli katkılarda bulunuyor.

Var olduğu oğrafyada bir çekim merkezi haline gelen, uluslararası ilişkilerde derin analizlere dayanan diplomatik yaklaşımlarla, tüm taraflara pozitif tavır sergileyen Türkiye, yeni bir anlayış ve yeni bir dünya vizyonunu tüm dünyaya kabul ettiriyor.

Türkiye, kartların her gün yeniden dağıtıldığı uluslararası siyasette belirleyici taraf olma mücadelesinde, siyasi, ekonomik ve diplomatik anlamda küresel hedefleri temel alan yaklaşımı ile dünyanın merkezinde söz sahibi ülkelerin başında gelmektedir.

 

DMW; European Business Club Association (EBCA) ile derin işbirliği çerçevesinde, VICTORIA AVRUPA ÖDÜL TÖRENİ, 2019'da gerçekleştirecektir. Ödüller; Uluslararası Jüri tarafından belirlenecektir. Her kategoride 3 kişi/kurum/Organizasyon olacaktır.